Ahşap Dekorasyon

Teknikel Ahşap Dekorasyon


Ahşap dekorasyon üzerine çok uzun yıllardır çalışmalar yapan firmamız, gerek Türkiye çapında gerekse de dünya çapında önemli işlerin altına imza atmıştır. Villadan yalıya, konuttan iş yerine irili ufaklı birçok yere ahşap dekorasyon alanında çalışmalar yapmış olan Palmiye Ahşap aynı zamanda da kalem işi varak ve pentur çalışmalarıda yapmaktadır.


Ahşap dekorasyonun tüm alt ve üst branşlarında hizmet veren firmamız, üst düzey çalışmalar ve sanat değerinde projeler yapmaktadır. Kaliteden ve dürüstlükten asla öden vermeden  yoluna devam eden Palmiye Ahşap, son zamanlarda bebek beşiği üzerine ciddi yatırımlar yaparak Türkiye ve dünya piyasasında önemli ve etkin bir role hazırlanmaktadır.


Ahşap ve ahşap dekorasyonu çok iyi analiz etmiş olan Palmiye Ahşap sizlerin memnuniyeti için, öngörülen çalışmaların haricinde  alternatif sunumlarda yaparak, sizlere bu bağlamda yardımcı olmaya çalışmaktadır.

Ahşap dekorasyon işlerinizde firmamızdan teklif almanız menfaatinize olacaktır. Teknik destek babında da dilediğiniz zaman firmamızla iletişime geçebilirsiniz.


Ahşap Dekorasyon